PREČO CHUDNÚŤ S PROTEÍNOVOU (BIELKOVINOVOU) DIÉTOU GOUTÉ? 

LEBO JE VÝHODNÁ A OBSAHUJE VYSOKÝ PODIEL PROTEÍNOV.

U NÁS PLATÍTE ZA KVALITNÉ PROTEÍNY, NIE LACNÉ SACHARIDY !

                                                                                                                    

TISÍCKY SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV! Vyskúšaj, čo funguje!

     

1. GOUTE je proteínová diéta nie iba názvom. Množstvo našich spokojných zákazníkov potvrdzuje účinnosť diéty gouté. Pri dodržaní pravidiel zaznamenáte relatívne rýchly úbytok váhy. 

A) Jedlá gouté majú V POROVNANÍ S LACNÝMI PROTEÍNOVÝMI DIÉTAMI VYŠŠÍ OBSAH PROTEÍNOV (bielkovín) a NIŽŠÍ OBSAH SACHARIDOV. Vysoký podiel proteínov zvyšuje účinnosť chudnutia. Rýchlejšie schudnete konzumáciou jedál, ktorých pomer proteíny: sacharidy = 7:1. Ak pomer proteíny : sacharidy = 2:1, budete chudnúť pomaly a menej efektívne. 

B) PREDÁVAME KVALITNÉ PROTEÍNY, NIE SÓJOVÚ ČI RYŽOVÚ MÚKU! Z múky neschudnete, z proteínov áno. Hlavná, t.j. prvá uvedená ingrediencia väčšiny našich výrobkov sú MLIEČNE PROTEÍNY, nie lacná  sójová či ryžová múka, ktoré sú výživovo menej hodnotné a obsahujú množstvo sacharidov na úkor proteínov. 

 Skôr, ako sa pri chudnutí rozhodnete pre značku diéty, OVERTE SI zloženie výrobku a pomer proteíny vs sacharidy! Sacharidy podstatne znižujú cenu výrobku, no tiež zásadne znižujú jeho účinnosť pri chudnutí. Zo sacharidov sa najviac priberá. Čím vyšší podiel proteínov a nižší podiel sacharidov, tým je pre chudnutie produkt efektívnejší. 

NIŽŠIA CENA ZA PORCIU ČASTO ZNAMENÁ VYŠŠIU CENU ZA GRAM PROTEÍNU. 

Diéta na báze zvýšeného príjmu proteínov znižuje objem telesného tuku, nie svalstva. Kým pri bežnom chudnutí ubúda váha z tukov aj zo svalov, pri proteínovej diéte  sa znižuje obsah tuku, ale vďaka vysokému obsahu proteínov neubúda svalová hmota, lebo proteíny vyživujú svaly - klesá teda objem tukov, pričom množstvo svalovej hmoty neubúda. Preto je diéta vhodná nielen pre dosiahnutie štíhlej línie, ale i pre športujúcich, ktorí si chcú budovať svalovú hmotu.

         

2. Je bezpečná a neohrozuje zdravie.

         

Zloženie a výrobný proces HCCP jednotlivých výrobkov vychádzajú z platných legislatívnych noriem EÚ

Mnohé z jedál obsahujú vitamíny a minerály, niektoré sú vhodné pre vegánov. V ponuke nájdete tiež jedlá, ktoré neobsahujú lepok.

Diéta gouté rešpektuje odporúčanie Svetovej zdravotníckej organizácie konzumovať 0,8 - 1 g proteínov na kilogram váhy denne. Len dlhodobé prekročenie tohto limitu môže spôsobiť zdravotné problémy spojené s bielkovinovou diétou. Proteíny udržujú zdravé svaly.

Znížením obezity navyše detoxikujete organizmus a predídete mnohým civilizačným chorobám. 

Proteíny prispievajú k udržaniu zdravých kostí (potvrdené nariadením Európskej komisie), čím predchádzate o.i. osteoporóze. 

Na námietku, že nejde o prirodzenú stravu možno argumentovať:

a) Nejde o dlhodobý štýl stravovania založený prevažne na produktoch proteínovej diéty.

b) Predchádzaním nadváhe predchádzate množstvu vážnych chorôb. Ak teda porovnáme nevýhody (nie čerstvé, prirodzené jedlo) a výhody (prevencia pred nadváhou = prevencia pred často fatálnymi chorbami), prevažujú výhody. 

         

3. Je vedecky overená.

         

To, že diéta je podložená výskumom profesora na Harvard`s Medical School Georgea L. Blackburna a funguje desiatky rokov, svedčí o efektívnosti a bezpečnosti diéty.

         

4. GOUTÉ - vždy výhodný nákup. S nami stratíte kilá, nie peniaze.

         

Najúčinnejšia a najdrahšia zložka proteínových jedál sú proteíny (bielkoviny). V pomere cena / podiel proteínov vo výrobku ponúka gouté veľmi priaznivé ceny a patrí k najvýhodnejším alternatívam na trhu v prepočte na gram proteínu. 

V našom eshope tiež vždy nájdete zlacnené výrobky za nízke ceny. No naše výrobky SÚ LACNÉ AJ BEZ ZLIAV!  

Jedlo kupujeme tak či tak. Prečo neinvestovať do jedla, chudnutia a zdravia zároveň?

     

5. GOUTÉ - značka, ktorá chutí. Široký výber a skvelé chute.

         

Ponúkame široký sortiment chutných jedál a nápojov francúzskeho pôvodu.

Ak sa neviete vzdať sladkostí, nezúfajte. Diéta od vás nevyžaduje odriekanie sladkostí, naopak, sú súčasťou jedálnička.       

         

6. Nakupovanie bez obmedzení.      

       

Neobmedzujeme zákazníkov minimálnym odberným množstvom. Z akéhokoľvek výrobku si môžete kúpiť hoci len jeden kus.       

       

7. Jednoduchá a rýchla príprava jedál (viď video).

    Môžete sa inšpirovať jedálničkom proteínovej diéty.

         

8. Ponúkame vernostný program a bonusy.

         

9. Rýchle dodanie a dotovaná doprava.

           

10. Bezproblémové vrátenie tovaru (easy return policy).     

               

Vážime si klienta nielen vtedy, keď je s našimi výrobkami a službami spokojný. V prípade nespokojnosti zo strany zákazníka umožňujeme bezproblémové vrátenie alebo výmenu tovaru.        

         

11. Bezpečná platba.             

         

Záleží nám na finančnej bezpečnosti zákazníka. Ponúkame bezpečné a pohodlné užívateľské prostredie, pre online platby sme zvolili jednu z najbezpečnejších platobných brán - americko-írsku spoločnosť STRIPE.        

       

12. Ak KETO, tak slovenská firma. GOUTE sro je slovenská firma. Nákupom v eshope www.goute.sk podporujete slovenský eshop a slovenskú firmu. Na rozdiel od mnohých proteínových diét na slovenskom trhu nie sme pobočkou zahraničnej firmy.       

         

13. Zákazníkmi overená diéta. Vďaka našej zodpovednosti a prístupu si naša firma vybudovala dôveru zákazníkov, o čom svedčia nezávislé recenzie spokojných zákazníkov na heureke. Dôveryhodnosť, spoľahlivosť a spokojnosť zákazníka sú našimi prioritami.       

        Splniť si sen a pridať sa k tisíckam spokojným zákazníkov, ktorí  úspešne chudnú s proteínovou diétou, sa oplatí. Chudnite po Vianociach, po letných dovolenkách či po pôrode.  

14. Štíhla postava - spokojný manžel. 

15. GOUTE - kvalitné proteínové tyčinyNa rozdiel od mnohých tyčiniek GOUTE ponúka skutočné proteínové tyčinky s vysokým obsahom proteínov a nízkym podielom sacharidov.  

       

           

       

ETICKÝ MARKETING - ZÁSADY FIRMY GOUTE, SRO VOČI ZÁKAZNÍKOM:      

       

1. Vážime si zákazníka, rešpektujeme jeho súkromie a dôstojnosť. Nepoužívame jeho fotografiena marketingové účely, nepožadujeme od neho za ponúknutú výhodu fotky jeho tela či tváre.        

       

2. Zákazníka nemanipulujeme a neuvádzame do omylu, preto odmietame zavádzajúce reklamné triky a nasledujúce praktiky:          

             

a) Falošné zľavy z umelo nadsadených “pôvodných” cien, ktoré navodzujú klamný dojem, že klient ušetril, hoci “zľavnená” cena je v skutočnosti pôvodná a trvalá cena výrobku.           

             

b) Fiktívny "blížiaci" sa koniec akcie. Klienta nezavádzame a neuvádzame do časového stresu nepravdivými informáciami o blížiacom sa konci zľavy s cieľom donútiť ho, aby v úmyselne navodenej časovej tiesni urýchlene nakúpil, hoci koniec akcie nie je skutočným, ale fiktívnym koncom akcie a po jej vypršaní cyklicky nasledujú ďalšie “blížiace sa konce akcie”.

Akcie v gouté sú transparentné, s predvídateľným koncom ohraničeným dátumom a týmto dátumom (obvykle dátumom spotreby) zľavy reálne končia.            

           

c) Nepoužívame zavádzajúce, neoveriteľné alebo klamlivé tvrdenia s cieľom uviesť klienta do omylu, že naša firma disponuje na trhu určitým dominantným a jedinečným  postavením, charakteristikou, ponukou, kvalitou či iným superlatívom, ktoré sú neoveriteľné a nezakladajú sa na objektívnej skutočnosti.

d) Nezavádzame klienta tvrdením, že diéta nemá jojo efekt. Ak sa človek vráti k nezdravému životnému štýlu, prejedaniu, začne priberať bez ohľadu na to, akú diétu držal a aký životný štýl viedol.